Stan i na festival, i do zahrady

Přemýšlíte jak netradičně oživit vaši zahradu? Postavte do ní stan, který by se stal atrakcí pro celé širé okolí. Meloun, ementál nebo ovce? S novým stanem k vám zavítá opravdu cokoliv.

Ten, co se tváří vážně

Živé barvy, narativní motivy, respektive fotografie přírody. Designéři vykročili netradičním směrem. Navzdory vašim pochybám se tento hravý a burleskní stan snaží tvářit seriózně. Ve skutečnosti nejde o zahradní stan, který znáte z recepcí nebo amerických filmů, pod kterým jsou umístěny bohaté švédské stoly, ale o řádný stan na stanování.

Dílo, dílko

Britská firma FieldCandy, která se úzce profiluje na výrobu a ruční potisk stanů, koncentruje kolem sebe ikonických designérů a fotografů. Každý stan proto nese v sobě otisk unikátnosti. Umíte si představit, že jejich tvůrci jsou průkopníci ve své oblasti působení? Nehodí se nic jiného říci, že stan je zároveň dílo, které si tentokrát nepověsíte na stěnu, nenainstalujete do kouta obývacího pokoje, ani pracovny, a ani neoblečete, ale ho veřejně ukážete. Stan i na festival, i do zahrady

Barevnost na věky věků

Proč jsou stany obecně barevné? Z bezpečnostních důvodů, abyste byli v exteriérovém prostředí viditelný. Se stanem společnosti FieldCandy byste v ní nejdříve křičeli. Na hudebním festivalu byste ho ale jednou-dva rozpoznali mezi stovkou ostatních už z dálky. Nedivte se, když se kolem něj bude postávat hlouček zvědavců jako při luxusním autě. Limitovaná edice stanů způsobuje zázraky.

I pobyt v přírodě má svá pravidla. Tento recesistický stan proto raději postavte do své zahrady, abyste potěšili vaše malé či dorůstající děti nebo jej vezměte ukázat do kempu či nějaký zajímavý festival.

You must be logged in to post a comment Login