Sprchový panel: Smart řešení

Není nic lepšího než sprcha. Někdo se pomocí studené sprchy ráno přebírá, jiný raději relaxuje pod proudem horké vody. Pozitivní účinky sprchy na lidský organismus jsou neoddiskutovatelné. Pokud si chcete sprchování maximálně užít, je jasné, že obyčejná ruční sprcha nestačí.

Univerzální řešení Sprchový panel lze osadit v sprchovém koutu nebo nad vanou. Je úzký, takže nezabírá mnoho místa. K dispozici jsou různé varianty sprchových panelů: rohové, nástěnné nebo univerzální, které můžete osadit kdekoliv. Proud vody se ovládá manuálně nebo digitální. Praktické jsou modely umožňující výškové nastavení trysek, aby si masáž proudem vody mohl užít nižší i vyšší člen rodiny. Panely se vyrábějí z plastu, skla, hliníku, nerezové oceli. Luxusnější typy jsou doplněny o dřevěný nebo kamenný dekor, osvětlení, rádio s LCD displejem.

“Panelstory” Sprchový panel se skládá z “panelu”, ve kterém jsou osazeny masážní trysky, hlavová a ruční sprcha. Nejjednodušší modely mají dva trysky bez možnosti jejich regulace. Pokud si chcete dopřát masáž pod panelem, vybírejte modely s minimálně čtyřmi tryskami, u kterých je možné regulovat směr a intenzitu vody. Trysky bývají osazeny tak, aby pokrýt oblast ramen, křížů. Čím větší je jejich počet, tím je vodní masáž komplexnější a kvalitnější. Dokonalý požitek z vodní masáže umocní hlavová sprcha s různými typy proudů. Výrobci nabízejí stále větší rozměry a různé tvary hlavic, které imitují déšť či vodopád. Designovým zlepšovákem jsou sklopitelná sprchové hlavice. Umístění jednotlivých prvků a trysek na panelu má být takové, aby nepřekážely v pohybu a daly se snadno a pohodlně ovládat – manuálně nebo elektronicky.

Domácí wellness Pokud se rádi necháváte rozmazlovat, přejděte od sprchového panelu do vyššího levelu, kterým je hydromasážní sprchový box. Kompletní sestava se zástěnou a vaničkou obsahuje množství trysek na masáž těla, obličeje, případně chodidel, horní a ruční sprchu, pohodlné sedadlo. Pobyt v boxu zpříjemní další doplňky, například osvětlení, rádio, termostatická baterie, elektronické ovládání. Proud vody a jeho intenzitu je možné měnit, takže během pobytu v boxu si můžete vychutnat hydromasáž, chromatoterapie, aromaterapii nebo skotské střiky, parní lázeň či whirlpool.

Parní lázeň doma Multifunkční sprchový box vybavený parním generátorem využijete nejen na běžnou hygienu, ale zároveň na parní lázeň. Generátor vytváří v uzavřeném prostoru páru, která má blahodárné účinky na organismus. Tělo se potí, póry se otevírají a vyplavují se z nich nečistoty. Pobyt v parní lázni, kde je až 100% vlhkost vzduchu, má preventivní účinky a pomáhá při astmatu, zánětu průdušek, revmatismu a poruchách prokrvení. Na ovládacím panelu lze navolit několik programů, které kombinují různou délku a teplotu páry. Pro zvýšení pohodlí jsou v boxu umístěny polohovatelné dřevěné sedadla.

You must be logged in to post a comment Login