Soutěžte pravidelně s novým srovnávačem Artikul.cz – nyní o smartphone

Online nákupy jsou už v dnešní době již samozřejmostí. Většina lidí má s nákupem v e-shopu minimálně jednu zkušenost. Jak však nakupovat výhodně a bez pracného vyhledávání a srovnávání zboží na stránkách jednotlivých obchodů? K tomu vám může pomoci i srovnávač cen! Pokud nevíte co to je srovnávač, tak pro vás máme krátkou definici, o co se jedná.

Porovnávače zboží nejsou e-shopy. Jsou to stránky, kde najdete srovnání výrobků z velkého množství e-shopů. Zboží, které si chcete koupit, můžete porovnat zadáním jeho přesného názvu do vyhledávání. Pokud nemáte vybraný konkrétní model, můžete jej vyhledat podle kategorií a parametrů. Když najdete požadované zboží a obchod s nejzajímavější cenou, jednoduše kliknete na tlačítko “do obchodu”. Dostanete se přímo do e-shopu, kde se dozvíte i další informace o zboží a hlavně si můžete zboží koupit.

Pokud tedy hledáte kvalitní srovnávač cen, tak pro Vás máme tip. Jedná se o nový srovnávač produktů a služeb. Ale pozor, toto není klasický srovnávač. S tímto srovnávačem můžete totiž vyhrát i hodnotné ceny.

Tento srovnávač vznikl a rozvíjí se na základě doporučení, požadavků a přání obyčejných lidí, ale i firem, pro které jsou klasické produktové srovnávače již nedostačující. Artikul je a bude místo, kde se uživatel setká s nejzajímavějšími nabídkami jeho oblíbených produktů, nebo doporučeními a recenzemi služeb, které teprve hodlá vyzkoušet a chce se nechat inspirovat ostatními.

Se srovnávačem cen Artikul.cz získáváte i další bonus. Na Artikulu máte možnost soutěže o hodnotné ceny. Nejnovější soutěž je o smartphone. Stačí si správně tipnout, kolik produktu bude na tomto portálu k 31. říjnu 2015. Tip stačí odeslat prostřednictvím soutěžního formuláře na webu. Proto neváhejte a využijte tento srovnávač, který Vám jako jediný přináší i možnost vyhrát hodnotnou cenu a to vše zadarmo.

You must be logged in to post a comment Login