Realizace zahrady

Samotné plánování zahrady je složitější proces. Každému z nás se líbí něco jiného. Určitě bude vypadat jinak jednoduchá funkční zahrada minimalisté, jinak útulná zahrádka romantika a také vášnivý pěstitel si zvolí zcela osobitou zahradu. Velmi důležité je brát v úvahu i prostředí a stavby, které se v bezprostředním okolí Vaší zahrady již nacházejí. Proto výsledný projekt by měl být spojením Vašich představ, vizí talentovaného architekta a šikovného realizačního týmu.

To, co Vám tato firma nabízí, není pouze samotná bezhlavá úprava terénu a realizace zahrad. Každý detail je pro ně důležitý a na základě dlouholetých zkušeností v oblasti údržby zahrad, Vám pomůžou vyřešit spoustu drobných problémů, jejichž odstraňování by Vás mohlo v budoucnu stát hodně energie.

Údržba zahrad

Údržba zahrad a péče o zahradu by měla být pravidelná. Pokud se Vám již stalo, že jste svou zahradu zanedbali, přijdeme my. Převážná část údržby se dělává během vegetačního období (jaro, léto, podzim). Na zimní měsíce zůstává hlavně řez ovocných stromů a křovin. Možná jste se nikdy nezamýšleli nad tím, co všechno zahrnuje například taková péči o trávník, půdu, zda ovocné stromy a dřeviny.

Vertikální zahrady

Systém vertikálních zahrad patří v současnosti mezi nové výzvy uplatnění zeleně ve městě.

Nápad vertical garden vznikl ve Francii před více než deseti lety jako přirozená reakce na nedostatek zeleně v hustě urbanizovaném prostředí. Vegetační stěny jsou alternativním řešením vertikálních prostor jak interiérů, tak i exteriérů.

Rostlinné stěny umožňují úplné zarůstání povrchu. Výsadba se provádí přímo do zdi a výběr rostlin je adaptován podle místa výsadby.

Pokud Vás tedy tato varianta zaujala, tak neváhejte a kontaktujte tuto firmu a domluvte se s ní na realizaci Vaší vysněné zahrady.

You must be logged in to post a comment Login