PLOVOUCÍ PODLAHY PARADOR

Parador laminátové podlahy jsou unikátní svým designem, špičkovými materiály a velmi vysokou kvalitou zpracování. S kolekcí laminátových podlah Parador Trendtime , jste na špičce aktuálního dění, od venkovského stylu desek až po experimentální nápady.

Výrobce laminátových podlah Parador, nejde cestou vyšlapaná cestiček, ale objevuje zcela nové možnosti ve výrobě laminátových podlah, jde cestou nových technologií, je na světovém vrcholu ve vývoji laminátových podlah s  kvalitou Made in Germany . Nabídka inovativním podlah s vysokou kvalitou a kreativitou od Parador vytváří exkluzivní základ pro luxusní vybavení jako interiéru, tak i exteriéru.

PARADOR Classic 1040

Laminátové podlahy Parador Classic 1040 od prémiového výrobce podlah Parador. Díky nadčasové a vytříbené eleganci se plovoucí podlahy Parador Classic 1040 z této základní kolekce v parketovém i venkovském vzoru kombinují s klasickým a moderním stylem. Laminátová podlaha Parador Classic 1040 otevírá široké možnosti pro design prostřednictvím různých dekorů a struktur. Laminátové podlahy Parador Classic 1040 je možné kombinovat s klasickými a moderními stylovými prvky a je ideální volbou pro nadčasový elegantní design podlah, který přesahuje krátkodobé módní trendy.

PARADOR Classic 1050

Laminátové podlahy Parador Classic 1050 od německého výrobce podlah Parador, to jsou především dekory Dubu. Laminátové podlahy kolekce Classic 1050 dodáváme ve dvou provedeních, a to bez spár , kde se podlaha spojuje bez viditelných mezer a se srážení hranami V4 , kde dlouhé i koncové hrany s drážkou po celém obvodu vytvářejí instalační vzor s šarmem a elegancí skutečně dřevěné podlahy , v jejíž vyniká každá jednotlivá lamela.

PARADOR Classic 1060

Laminátové podlahy Parador Classic 1060 s nejvyšším zatížením 34 , zcela uspokojují nejnáročnější požadavky na odolnost a oděruvzdornost plovoucí podlahy. Díky použité špičkové technologii skelného laminátu a výrobního procesu je laminátová podlaha Parador Classic 1060, tou nejlepší volbou pro komerční prostory . Laminátová podlaha Parador Classic 1060 otevírá široké možnosti pro design prostřednictvím různých dekorů a struktur. Podlaha je dodávána v provedení bez spár.

PARADOR Trendtime 1

Rada plovoucích laminátových podlah Parador Trendtime 1 zosobňuje současné trendy v podobě laminátových podlah vysoké kvality a nabízí širokou škálu autenticky použitých exkluzivních tipů dřeva. Vyniká individuálním vzhledem výrazných přírodních materiálů a kreativní grafický motivy. Laminátová podlaha s tloušťkou 8 mm, třídou zátěže 32 a srážení hranami na všech stranách. Rozměr lamel je 128,5 x 15,8 cm. Za zmínku stojí především dekor Dub limed a jeden z nejkrásnějších dekorů ořech vůbec .

PARADOR Trendtime 2

Plovoucí laminátové podlahy Parador Trendtime 2 imitují krátké a úzké lamely se sraženými hranami na všech stranách v rozměru lamel 85 x 9,5 cm. Laminátová podlaha s tloušťkou 8 mm, zámkovým spojem a třídou zátěže 32. Originální vzhled dekorů laminátových podlah Parador Trendtime 2 je posílen vhodnou povrchovou strukturou. Za zmínku stojí především dekor Lískový ořech a stále populární dekor imitující podlahu z dřevěných přepravek Wine & Fruits.

PARADOR Trendtime 4

Rada plovoucích laminátových podlah Parador Trendtime 4 v provedení 40 cm širokých lamel a délkou lamel 128,5 cm. Sražené hrany na všech stranách, podtrhují majestátnost jednotlivých lamel podlahy. Třída zátěže 32 a tloušťka podlahy 8 mm Vám zaručí bezstarostnou podlahu po mnoho let. Z této kolekce podlah doporučujeme jednoznačně podlahu Beton , pro její nerozoznateľlný vzhled od podlah v nákupních centrech, včetně spár.

PARADOR Trendtime 5

Rada laminátových podlah Parador Trendtime 5 se vzhledem velkých dlaždic o rozměrech 64 x 33 cm. Plovoucí laminátové podlahy Parador Trendtime 5 v noblesním provedení lamel se sraženými hranami na všech stranách, třídou zátěže 32 a tloušťkou 8mm jsou vhodné do všech bytových a středně zatěžovaných komerčních prostor . Z této kolekce doporučujeme velmi moderní dekor podlahy  Zinek 30 , který je potřeba si prohlédnout ještě musí být pPřed koupí a nebude chtít nic jiného. Dokonalost sama.

PARADOR Trendtime 6

Délka 220 cm a šířka 24,3 cm. Více není třeba dodat pro Parador Trendtime 6 . Impozantní vzhled a rozměry, to jsou laminátové podlahy Parador Trendtime 6. Nikdo Vám nenabídne větší lamelu s dokonalou optikou dřevěné podlahy a zároveň špičkovým odolnost, kterou jsme prověřily instalací plovoucích podlah Parador Trendtime 6 a 7 do recepce naší společnosti. Podlahy dodáváme v provedení V4 se srážení hranami na všech stranách, na objednávku také provedení V2 se srážení hranami na dlouhých stranách. Tato kolekce nemá jednoho favorita, ale přednost . Přednost v tom, že můžete podlahu Trendtime 6 kombinovat s užšími lamelami Trendtime 7 a to je teprve koukání.

PARADOR Trendtime 7

Laminátové podlahy Parador Trendtime 7 v exkluzíivnom provedení úzkých dlouhých lamel . Plovoucí podlahy Trendtime 7 od Parador, jdou kombinovat s podlahami Trendtime 6 pro zvlášť exkluzivní design podlah ve vašíich domech nebo kancelářích. Řady laminátových podlah Parador Trendtime 7 s délkou lamel 220 cm řadí rozměry na první místo mezi nejdelšími lamelami na trhu. Třída zátěže 32, tloušťka 9 mm a použité materiály zaručují bezproblémový převoz a dlouhodobou spokojenost. Z této kolekce doporučujeme dekor Jasan Aged . Přijďte si ho prohlédnout.

PARADOR Edition 1

Extravagantní podlahový design Parador Edition 1 pro nejnáročnější zákazníky kladoucí důraz na osobitý styl. V nabídce v provedení širokých lamel s mikro 4 V-spára. Jedinečný design byl vyvinut exkluzivně pro společnost Parador a to dvanácti mezinárodně uznávanými designéry. Předlohou pro tvorbu podlahových dekorů jsou detaily skutečného života kolem nás, jako např.. naplavenina dřeva “Driftwood”, abstraktní a geometrické obrazce, hedvábí či dekor připomínající vzorek DNA.