Pánské košile

Pánské košile se staly v posledních několika letech velmi oblíbené. Může za to především jejich vzhled a elegance. Navíc se staly synonymem pro společensky zaměřeného muže, který si svůj život bez košile může jen těžko představit. Není proto divu, že největší pokrok byl zaznamenán zejména u kvality. V zásadě potom můžeme košile rozdělit na pánské košile s krátkým rukávem a pánské košile s dlouhým rukávem.

S rostoucím množstvím prodávaných košil, se většina mužů přestává orientovat v nejnovějších trendech či neví, podle čeho si vybrat tu správnou košili na určitou událost. Pojďme se teď podívat na několik dalších základních rozdělení, podle kterých již nebude výběr košile doslova utrpením.

V zásadě vybírejte košile dle příležitosti. Sami se můžete zamyslet a říct si, jaké druhy, tvary očekáváte, že budou mít ostatní na sobě. Každá příležitost si totiž žádá určitá pravidla. Při výběru je důležité zaměřit se zejména na střih, látku, barvu, límeček a manžety pánské košile.

Na co nesmíme ale určitě zapomenout, to je kombinace košile s ostatním oblečením. Při formálním oblékání sledujte především barvu obleku, ve volnočasovém se zaměřte na kalhoty, svetr či sako. U neformálního oblékání si můžete dovolit zvolit nejprve košili a až poté další kusy oblečení.

You must be logged in to post a comment Login