Podlahy Morava

Podlahy Morava

Dřevěné podlahy
Dřevěné podlahy jsou jedinečným a neopakovatelným originálem Vašeho interiéru. Vysoký důraz na kvalitu, kresbu a barvu dřeva, způsob opracování dřeva a ruční aplikaci nátěrových látek se v konečném důsledku projeví v příjemném pocitu z použité podlahové

dřevěné podlahy

dřevěné podlahy

krytiny. Po dřevěných parketách se pohodlně chodí a májí vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti .

Nabízíme dřevěné podlahy od výrobce MAGNUM, které jsou v závislosti na kolekce vyrobené z evropských, asijských, afrických či jihoamerických dřevin. V některých kolekcích dřevěných podlah je použit unikátní systém ručně lepených lamel nebo ruční opracování povrchu.

 

laminátové podlahy

laminátové podlahy

Laminátové podlahy
Laminátové podlahy v současné době patří k nejpopulárnějším podlahovým krytinám. Jsou cenově výhodnější a co se týče údržby jednodušší alternativou k dřevěným podlahám. Plovoucí podlahy se vyznačují vysokou užitnou hodnotou a velkou škálou atraktivních dekorů. Kromě jednoduché údržby je nenáročná i pokládka samotné podlahy . Charakteristická je vysoká voděodolnost a dobrá přizpůsobivost vůči oděrům . Laminátové podlahy nabízíme v různých barevných variantách, povrchových strukturách, tloušťkách od následujících výrobců – Kronopol a Egger.