MLM – příležitost nebo lež?

MLM – příležitost nebo lež?

Někdo má pozitivní a jiný negativní zkušenost. Pravdou ale je, že MLM založené na praktickém využití kvalitního produktu či služby, dokáže tvořit boháče. Pokud někdo tvrdí, že ho MLM ošidili, je to způsobeno pouze jeho vlastním rozhodnutím. Vidina zisku dokáže zaslepit rozum i vlastní svědomí.

Víte proč lidé kteří hodně cestují mají větší pravděpodobnost uspět?

Jako první firma která použila k šíření svých produktů Multi Level Marketing byla v roce 1940 firma California Vitamins, z níž se později vyvinula společnost Nutrilite tu v roce 1970 koupila firma Amway, která se v roce 1979 zasadila o definici legální podoby Multi Level Marketingu a tato definice se stala v mnoha státech vymezením podmínek zákonnosti Multi Level Marketingu.

Zajímavostí je že dva nejbohatší Američané, Bill Gates a Warren Buffett zastávají stejný názor a to ten, že budoucnost obchodu stojí na Multi Level Marketingu.

Správné kontakty jsou k nezaplacení

Výhodou našeho projektu je, že jelikož nejsme nuceni běhat s krabičkami a prodávat zdravé a určitě kvalitní produkty, můžeme pracovat ve velké míře také na internetu. Proto můžeme naplno uplatnit potenciál svých nasbíraných kontaktů. Všechny silné značky byly budovány na základě počátečních kontaktů a proto určitě není vhodné to podceňovat. Lidé jsou nevyčerpatelným zdrojem možností, nápadů, informací a know-how. Ve smyslu naplno využít potenciál přes internet nemyslíme vytvořit skript, kterým ospamujete každého známého to určitě ne!

MLM

MLM

You must be logged in to post a comment Login