Laminátové podlahy Berry Alloc

Proč si vybrat BerryAlloc laminátové podlahy?

BerryAlloc podlahy jsou o vášni. O vášni, která Vám poskytne to nejlepší z nejlepšího.

Určitě si i Vy tearz položíte otázku “Proč si právě vybrat podlahy Berry Alloc místo jiné značky?”. Dobře, dáme Vám 7 zaručeně dobrých důvodů!

Módní barvy a celá škála velikostí laminátových podlah

laminátové podlahy

laminátové podlahy

 

Laminátové podlahy Berry Alloc

28 kolekcí s více jak 350 dekory. Z toho 10 kolekcí dřevěných podlah BERRY WOOD . Odlišné tipy dřeva s překvapujícími kombinacemi barev a doplňků Vám nabízí neuvriteľnú různorodost. Vybrat si samozřejmě můžete z nabídky laminátových podlah BERRY FLOOR . Vybírat můžete z extra dlouhých a širokých lamel ( Elegance nebo Grandioso ), krátkých a širokých lamel ( Residence ), nebo velmi úzkých lamel ( Regency ). Standardní rozměry jsou však v naší nabídce samozřejmostí. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na velmi oblíbené laminátové podlahy BERRY VINYL a praktické a jedinečné obklady stěn BERRY WALLS .

Vyberte si, co Vám nejvíce vyhovuje.

Nepatrný pokos, působivý přírodní materiál / dlaždicová stavba, pohtenie zvuku, nadstandardní rozměry, matný lak a dřevěné vzory, které nekonečně plynou z jedné lamely na druhou. To vše najdete v Berry Alloc!

BerryAlloc používá všechny nejnovější technologie. Jednou z nich je LacerCut, což je systém pro řezání lamel. Díky tomuto systému je každá lamela dokonalá!

Odolnost laminátových podlah proti vodě a vlhku

Riviera a  Titanium jsou sbírky, které jsou výjimečné díky použití systému HydroPlus ®. Toto speciální ošetření Vám zajistí spolehlivou ochranu proti vodě a páře.

Špičková kvalita

Všechny naše laminátové podlahy spadají minimálně do klasifikační skupiny 32, což znamená: Vhodné pro průměrné komerční použití, tedy více než dostatečně silné pro montáž u Vás doma. Jsou ale stejně vhodné pro použití v obchodech, restauracích, školách … a samozřejmě bychom mohli takto pokračovat dál.

Laminátová podlaha

Laminátová podlaha

 

BerryAlloc si Váží životní prostředí

Všechny kolekce BerryAlloc jsou oceněny sdružením “Programme for the Endorsement of Forest Certification” (PEFC).

Toto ocenění je garancí, že naše produkty pocházejí s udržitelne obhospodařovaných zdrojů.

Laminátové podlahy dub

BerryLOC ® X-treme, dodávaný s kolekcemi   Titanium ,  Grandioso ,  Elegance ,  Naturals ,  Residence ,  Vintage ,  Loft , jde ještě o krok dále než běžný instalační systém BerryLOC ®. Nejenže je zámkový spoj pevnější, ale i samotné instalování podlahy je jednodušší a průměrně o 30% rychleji.