I těhotenská móda může nějak vypadat

Obáváte se, že v těhotenství nebudete krásná a sexy? Vězte, že jsou tyto obavy zbytečné. Těhotenské bříško a těhotenství vůbec sluší každé ženě, a pokud se rozhodnete navíc pro koupi správného těhotenského oblečení, každý se na vás s radostí podívá.

Současná těhotenská móda už rozhodně není, co bývala kdysi. Již téměř nepamatujeme doby, kdy ženy v těhotenství nosily nevzhledné pytlové šaty, které měly zakrýt všechny těhotenské nedostatky. Dnes už nemá těhotenské oblečení obrovské, nepěkné střihy, které zahalují doslova všechno. Vždyť těhotenské oblečení by mělo spíše zakrývat případné nedokonalosti a naopak zvýrazňovat vaše přednosti.

Nejnovějším trendem jsou těhotenské bundy. Ty jsou v kurzu již několik let a v podstatě stále přicházejí jen v obměněné podobě. Aby to však nebyla taková nuda, najděte si kousky, které budou mít látku s drobným vzorem.

Ovšem ne pro každou ženu jsou takové volnější modely vhodné, protože se v nich necítí dobře a raději by zůstaly věrné stylu, který používali i dosud. I pro ně přichází tuto sezónu volba, která je jistě potěší. Jsou to klasické těhotenské bundy, které mají ještě přídavek pro těhotenské bříško v podobě elastického pásu. Jeho výhodou je, že se bude postupně roztahovat během celého těhotenství a tak bundu nemusíte měnit.

Trendem v těhotenské módě bylo většinou používání jasných pestrých barev. I když část kolekcí se nese i v tomto znamení, letos jsou přece jen mírně na ústupu. Na oblečení pro těhulky totiž dominují všechny přírodní verze. Zelená, hnědá, černá a nepříliš jasná oranžová. Do toho se hlasitým způsobem o slovo hlásí i šedá v několika alternativách. Přírodní barvy se často kombinují s bílou a vytvářejí tak pěknou symbiózu, která pozvedne krásu každé ženy.

You must be logged in to post a comment Login