Extra dlouhé parketové desky SKYLINE

SKYLINE, extra dlouhé parketové desky od výrobce přírodních podlah Tilo, tvoří ideální základ pro nové myšlení, které si podmaňuje podobu moderních prostor bez vazeb a hranic. Se senzačními možnostmi přes dvě XXL délky desek (4,28 ma 4,98 m) uzavírá Skyline nové dimenze kreativního projektování v moderním světě bydlení jako jsou lofty nebo podkrovní podlaží. Skyline podlahy splňují všechny požadavky moderní, lineární interiérové ​​architektury a vyzařují zároveň přirozenost a teplo. Můžete si vybrat svou individuální skyline z ušlechtilého dubového dřeva, v pěti stylových površích od svěžího, běleného povrchu Skyline dub Calgary až po vynikající, tmavě patinované dub Toronto.

dlouhé parketové desky

dlouhé parketové desky

Parketové desky inline, zkuste něco nového.

Tento masivní typ podlahy představuje volbu pro všechny, kteří chtějí dodat svým obytným nebo komerčním prostorem na mimořádnosti. Podlaha je vyrobena z 10mm masivního dřeva, přičemž je možné si vybírat hned z několika dřevin, jako jsou například javor, jasan, třešeň, buk pařený nebo různé varianty dubu. Při pokládce musíme počítat s celoplošným lepením k podkladu. Podélný a čelní spoj funguje systémem pero a drážka. Inline Masiv je alternativou známé průmyslové mozaiky zvané ” kantovka “. Z výroby jsou jednotlivé dílce již připraveny tak, že při vlastní pokládce odpadá broušení, tmelení, lakování nebo olejování. U podlahy Tilo Inline Masiv je nabízen systém překližkových pásek, které zaručují stabilitu podlahy. U podlahy Tilo InLine Masiv jsou jednotlivé lamelky nalepené na tři překližkové pásky, které zaručují stabilitu, ani by bylo nutné blokové lepenieí podlahy.

Hobo dýhované parketové desky, objevte krásu dřeva.

dýhované parketové desky

dýhované parketové desky

Kategorie podlah Tilo s dýhou na povrchu přináší pestrý výběr více než 70 produktů různých druhů tuzemských a exotických dřevin. Spojují estetiku pravého dřeva s nejvyšší odolností a dlouhou životností. Všechny uvedené typy dýhovaných podlah je možné pokládat plovoucím způsobem a díky jejich nízkému tepelnému odporu je může použít každý majitel interiéru, který plánuje podlahové topení. Konstrukčně je Hobo dýhovaná podlaha řešena třemi vrstvami. Spodní tvoří korková podložka, která zaručuje přirozený průměrný kročejový útlum 14dB, střední vrstvu tvoří dřevovláknitá HDF deska a nášlapnou vrstvu tvoří 0,6 mm pravé dýhy. Podlaha je vhodná do intenzivně namáhaných prostor, jako jsou například chodby, jídelny, pracovny, obývací pokoje a ložnice.

3-vrstvou parketové desky, vsaďte na kvalitu.

Třívrstvá parketa od Tilo je oblíbená díky možnosti výběru z 18-ti druhů dřevin. Pokládku lze realizovat plovoucím systémem a je vhodná pro podlahové topení. Je charakteristická lepenými lamelami z podélné a čelní strany, což není zcela běžné. To zajišťuje těsnou a ucelenou krycí vrstvu. Středová vrstva se svisle stojícími letokruhy zabezpečuje vysokou tvarovou stabilitu a pevnost. Díky ofrézování parkety až po lakování je zaručeně průběžně rovný lak. Hodí se do obytných interiérů, aleaj do administrativních prostor.